Jak zarezerwować miejsce na spływ kajakowy?

Chcesz doświadczyć niesamowitej przygody na rzekach Dolnego Śląska? Jesteś we właściwym miejscu! Organizujemy spływy kajakowe z precyzyjnie wyznaczonymi terminami od kwietnia do listopada, głównie w weekendy. Proces rezerwacji miejsca na wybrany spływ jest prosty i szybki.

Krok 1: Wybierz spływ

Znajdź i wybierz spływ, który chcesz odbyć, biorąc pod uwagę datę i trasę. Kliknięcie na wybrany spływ przekieruje Cię do szczegółów oraz formularza rezerwacyjnego.

Krok 2: Wypełnij formularz rezerwacyjny

W formularzu podaj wymagane informacje, w tym typ wybranego kajaku. Dokładne określenie rodzaju kajaku jest istotne, abyśmy mogli przygotować sprzęt spełniający Twoje potrzeby.

Krok 3: Dokładnie wybierz typ kajaka

Upewnij się, że właściwie wybrałeś typ kajaka, który chcesz wynająć. Możliwości obejmują różne modele, takie jak jednoosobowe, dwuosobowe, a także specjalne wersje tzw. 2+1, gdzie zmieści się maksymalnie dwójka dorosłych i dziecko do 120cm wzrostu.

Krok 4: Poinformuj o potrzebie transportu dla kierowcy

Jeśli po spływie potrzebujesz transportu powrotnego do miejsca startu tylko dla kierowcy auta, prosimy o podanie tej informacji. Dzięki temu zorganizujemy niezbędny transport, aby kierowca mógł bez problemu wrócić po pojazd.

Krok 5: Zatwierdź rezerwację

Po uzupełnieniu formularza, wyślij go, aby zakończyć proces rezerwacji. Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem, który zawierać będzie wszystkie istotne informacje dotyczące Twojego spływu.

Krok 6: Zapoznaj się z informacjami o szlakach

Po finalizacji rezerwacji, odwiedź zakładkę „Nasze szlaki”, by zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi miejsca startu, mety oraz charakterystyki tras.

Uwaga:

W systemie rezerwacji spływów wprowadziliśmy ważną funkcjonalność, która umożliwia uczestnikom zarządzanie swoją rezerwacją w sposób intuicyjny i bezpieczny. Oto kluczowe informacje, które należy wziąć pod uwagę:

  1. Panel klienta: Po dokonaniu rezerwacji każdy uczestnik ma dostęp do Panelu Klienta. Jest to miejsce, w którym można zarządzać swoją rezerwacją, w tym dokonywać zmian lub anulować spływ.

  2. Login do panelu: Twój login do Panelu Klienta to adres email podany w formularzu rezerwacji. Upewnij się, że podajesz aktualny i używany adres email.

  3. Ustawienie hasła: Krótko po dokonaniu rezerwacji na podany adres email zostanie wysłane zaproszenie do ustawienia prywatnego hasła. Link w wiadomości umożliwi Ci wykonanie tzw. resetu hasła i utworzenie własnego, unikalnego hasła dostępu do panelu.

Pamiętaj, aby zachować swoje dane logowania w bezpiecznym miejscu i nie udostępniać ich nikomu. Zarządzanie rezerwacją przez Panel Klienta jest proste i pozwala na pełną kontrolę nad Twoją przygodą kajakową. W razie jakichkolwiek pytań czy potrzeby wsparcia, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Wybierz spływ jednym z naszych szlaków.

Wybierz trasę z naszych szlaków, dokładnie zapoznaj się z jej szczegółowym opisem oraz określonym poziomem trudności, aby idealnie dostosować ją do swoich preferencji i umiejętności.

Oława - Siechnice - rzeka Oława

Spływ kajakowy rzeką Oławą to jedna z najłatwiejszych i najbardziej dostępnych tras w naszej ofercie.

Oława - Siechnice - rzeka Oława

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Chrząstawa - Wrocław Psie Pole - rzeka Widawa

Widawa to spokojna rzeka; odcinek Chrząstawa Wielka – Wrocław Psie Pole jest średnio trudny z powodu przenosek.

Chrząstawa - Wrocław Psie Pole - rzeka Widawa

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Wrocław Psie Pole - Wrocław Świniary - rzeka Widawa

Widawa oferuje zróżnicowane odcinki, idealne dla początkujących, rodzin i miłośników relaksu na łonie natury.

Wrocław Psie Pole - Wrocław Świniary - rzeka Widawa

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Kąty Wrocławskie - Skałka - rzeka Bystrzyca

Trasa bardzo trudna i wymagająca. Spływ Bystrzycą to propozycja dla osób, które posiadają już doświadczenie kajakowe.

Kąty Wrocławskie - Skałka - rzeka Bystrzyca

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Milicz - Ruda Sułowska - rzeka Barycz

Dolina Baryczy to część największego w Polsce ornitologicznego rezerwatu „Stawy Milickie” – ptasi raj.

Milicz - Ruda Sułowska - rzeka Barycz

POZNAJ SZCZEGÓŁY